Numer 112…

W dniu 13 lutego 2018 roku uczniowie z klas: 7c, 3c gimnazjum i 7a (Igor Białek, Julia Czarecka, Adrian Ścibiorski) reprezentowali naszą  szkołę w obchodach Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112, które miały miejsce w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie.

W ramach tych uroczystości odbył się drużynowy Konkurs z wiedzy o Systemie Powiadamiania Ratunkowego. W rozgrywkach reprezentowali nas uczniowie: z klasy 7a – Julia Czarecka i Adrian Ścibiorski, a z klasy 7c – Aleksander Ausz i Iga Ausz. Drużyna wygrała dla naszej szkoły aparat cyfrowy i inne upominki.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów:)

Zapraszamy na stronę Urzędu Wojewódzkiego:

http://www.lublin.uw.gov.pl/aktualnosci/obchody-europejskiego-dnia-numeru-alarmowego-112

 

 

Opiekunowie:

Małgorzata Ostaszewicz

Ewa Tomaszewska

Sylwia Smal

Skip to content