Spotkanie z policjantami

25 stycznia gościliśmy w naszej szkole dwoje policjantów z wykładem na temat bezpiecznych ferii zimowych, które rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek, 29 stycznia. Goście nie tylko poruszyli wiele wątków związanych z zachowaniem bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw na świeżym powietrzu, ale także z rozsądnym korzystaniem z Internetu i  postępowaniem w przypadku niespodziewanego kontaktu z obcą osobą. Przypomniano też numery telefonów alarmowych i sposoby działania w razie niebezpieczeństwa. Na zakończenie spotkania szanowni goście pomogli we wręczeniu dyplomów i nagród rzeczowych uczniom wyróżnionym w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Bezpiecznie i zdrowo spędzam ferie zimowe”. Zarówno konkurs, jak i bardzo pouczający wykład na temat zachowania bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych powinny uczulić naszych uczniów na tak ważną kwestię, jak rozwaga i ostrożność podczas różnego rodzaju form wypoczynku zimowego. Wesołych i zdrowych ferii zimowych!

Skip to content