Klasa 1c

Cześć, to my dzieciaki z klasy 1 „c”. Jest wśród nas 15 dziewczynek i 10 chłopców. Stanowimy dziarską, 25 osobową  grupę. Naszą wychowawczynią jest pani Małgosia Kędzierska. Mamy wiele zainteresowań, wielu z nas uczęszcza na dodatkowe zajęcia lub jest zapisana do klubu sportowego. Niektórzy  osiągnęli już jakieś sukcesy. Chętnie sobie pomagamy i wspieramy się. Lubimy wspólne zabawy i wycieczki. Właśnie rozpoczęliśmy nową przygodę w klasie pierwszej. Przed nami ciekawe lekcje i wspólne przedsięwzięcia. Nasze motto przewodnie to: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.

Uczniowie klasy 1 „c”