ŻUCZKI gr II

Żuczki to wspaniała gromada 3- latków. Jesteśmy jedną z wielu najmłodszych grup w przedszkolu, ale za to bardzo odważną. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci i ciekawi świata. Interesujemy się  wszystkim, co nas otacza. Dużo czasu spędzamy na poznawaniu siebie i swoich pań, ale również na wspólnej zabawie. Przyswajamy nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów, staramy się być dla siebie mili, szanujemy swoją pracę i pracę kolegów. Kochamy śpiewać i tańczyć, chętnie też malujemy, rysujemy i lepimy z plasteliny. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym. Choć trudno nam się rozstać z rodzicami, to jednak lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania. Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie.

Liczba dzieci w grupie: 25

Grupą opiekują się nauczycielki:

Pani Beata

Pani Anita