Zastępstwa w dniu 19.12.2018 środa
Anna Barwińska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 4 43 - Matematyka, 160 Izabela Rodziewicz    
4 4 43 - Matematyka, sm Ewa Tomaszewska    
5 4 43 - Matematyka, 130 Joanna Kowalczyk zamiast 4g  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
1 PNb Izabela Rodziewicz    
2 KOM Anna Kloc    
4 We Ewa Tomaszewska    
         
Przemysław Chudzik
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 6 65(1) - Wychowanie fizyczne, 26b Jakub Rzeźnik złączenie grup  
4 6 65(2) - Wychowanie fizyczne, 26a2 Jakub Rzeźnik złączenie grup  
5 5 54 - Wychowanie fizyczne, 26b2 Dorota Góra    
6 6 65(1) - Wychowanie fizyczne, sgV Elżbieta Mazur złączenie grup  
7 6 65(2) - Wychowanie fizyczne, 26a2 Jakub Rzeźnik złączenie grup  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
3 We Jacek Ogorzałek    
4 Kwf Maciej Harasim    
7 We Jolanta Piwowarska    
         
Elżbieta Dubiel
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 43 - Historia, 117 Małgorzata Witkowska    
6 4 43 - Historia, 117 Jacek Ogorzałek zamiast 4g  
7 3 32 - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
3 Gb Anna Karczmarz-Broda    
5 1Ha Kamil Szpyt    
7 1Hb Kamil Stefaniak    
         
Konrad Figiel
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 4 43(2) - Wychowanie fizyczne, kor123 Henryk Polak złączenie grup  
5 4 43(1) - Wychowanie fizyczne, 26a2 Jakub Rzeźnik złączenie grup  
6 4 43 - Wychowanie fizyczne, 25 Konrad Radecki zamiast 3g3a  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
1 We Henryk Polak    
5 Kwf Ewa Estera Iwan    
         
Maria Gizal-Nikitiuk
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 32 - Edukacja wczesnoszkolna, 26b Edyta Justyna Wiśniewska    
6 3 32 - Edukacja wczesnoszkolna, 146 Edyta Justyna Wiśniewska    
7 3 32 - Edukacja wczesnoszkolna, 146 Edyta Justyna Wiśniewska    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
5 ST10 Edyta Justyna Wiśniewska    
6 PNa Edyta Justyna Wiśniewska    
         
Katarzyna Mazur
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 8 87 - Historia, 104 Danuta Soboń zamiast 3g3a  
         
Beata Mącik
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
2 SPb Krystyna Szerzeniewska    
         
Paweł Mikołaj Giszczak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 43 - Muzyka, 150 Urszula Bełczącka-Nadzieja    
3 5 54 - Muzyka, 150 Kamil Szpyt    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
3 PNa Urszula Bełczącka-Nadzieja    
         
Małgorzata Ostaszewicz
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 32 - Biologia, 102 Katarzyna Plewko    
2 7 76 - Biologia, 107 Kamil Szpyt    
3 8 87 - Biologia, 102 Anna Zielińska zamiast 3g3a  
4 8 87 - Biologia, 102 Sylwia Smal    
5 4 43 - Przyroda, 134 Kamil Szpyt zamiast 3g3a  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
2 We Kamil Szpyt    
5 Ga Bartłomiej Wiśniewski    
         
Barbara Rusinek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 32 - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 4 43(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
5 8 87 - Język angielski, 128 Aleksandra Kubiec    
6 3 32 - Język angielski, 129 Jakub Rzeźnik    
7 4 43(2) - Język angielski, 105 Agnieszka Czapla    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
3 0Ha Aleksandra Kubiec    
6 PNb Zbigniew Minko    
7 0Ha Agnieszka Czapla    
         
Anna Saran-Matuszak
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
1 SPa Joanna Kutnik    
         
Aneta Scherer
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 5 54 - Wychowanie fizyczne, 123 Katarzyna Plewko    
6 5 54 - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 3 32 - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 6 65 - Uczniowie zwolnieni do domu      
9 4 43 - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Sylwia Smal
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
1 SZa Paulina Wójcik    
2 0Ha Renata Nowaczek    
         
Dariusz Szczepiński
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 7 76 - Historia, 161 Jacek Ogorzałek    
2 8 87 - Historia, 117 Jacek Ogorzałek    
3 6 65 - Historia i społeczeństwo, 104 Bartłomiej Wiśniewski    
5 8 87 - Zajęcia z wychowawcą, 119 Małgorzata Witkowska    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
3 1Hb Urszula Jaśkowiak    
4 KOM Joanna Keller    
         
Kinga Teterycz-Iwanicka
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
3 SZa Izabela Rodziewicz    
         
Ewelina Urbaś
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 7 76(2) - Język angielski, 126 Dorota Góra złączenie grup  
5 8 87 - Język angielski, 101 Anna Karczmarz-Broda    
6 5 54 - Język angielski, 101 Agnieszka Czapla    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
3 SZb Ewa Koniczyńska    
5 1Hb Anna Karczmarz-Broda    
         
Wioletta Woś
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 5 54 - Język angielski, 129 Ewa Czajka-Kamińska zamiast 4g  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
6 ST2 Elżbieta Mazur    
7 PNa Iwona Kwietniewska    
         
Ewelina Zakrzewska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 4 43 - Przyroda, 157 Monika Domańska    
         
Anna Zielińska
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
1 KOM Jolanta Dziedzic    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN