Zastępstwa w dniu 2020-03-11 środa
Urszula Bełczącka-Nadzieja
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 6 a - Plastyka, spl Jacek Kasperski    
4 6 d - Plastyka, spl Elżbieta Mazur    
5 6 e - Plastyka, spl Roman Denisiuk    
6 6 f - Plastyka, spl Roman Denisiuk    
7 4 a - Plastyka, spl Justyna Łuczuk-Pracz    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
4 SZa Dariusz Szczepiński    
7 SZa Joanna Kowalczyk    
         
Przemysław Chudzik
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 6 b - Wychowanie fizyczne, 26b Bartłomiej Wiśniewski    
5 6 c - Wychowanie fizyczne, 26a Aneta Scherer    
6 4 b - Wychowanie fizyczne, 26a Katarzyna Kraciuk    
7 7 b(2) - Wychowanie fizyczne, 26b2 Bartłomiej Wiśniewski    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
5 We Wioletta Woś    
7 0Ha Zbigniew Minko    
         
Łukasz Ciupa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 7 b - Religia, 104 Renata Nowaczek    
2 7 c - Religia, sm Justyna Łuczuk-Pracz    
3 8 a - Religia, sm Emil Mazur    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
0 Kwf Renata Nowaczek    
2 SZb Małgorzata Ostaszewicz    
         
Dorota Góra
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 5 d(2) - Wychowanie fizyczne, kor123 Katarzyna Kraciuk    
4 4 a - Wychowanie fizyczne, 26b2 Barbara Rusinek    
7 8 b(2) - Wychowanie fizyczne, 26a Wioletta Woś    
8 7 a - Wychowanie fizyczne, 26a Konrad Figiel    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
4 We Katarzyna Plewko    
6 Kśw Agnieszka Czapla    
7 SZb Roman Denisiuk    
8 Kwf Iwona Kwietniewska    
         
Justyna Marczewska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 5 d(1) - Język angielski, 159 Anna Karczmarz-Broda    
6 2 a - Język angielski, 141 Joanna Śnieżek    
         
Justyna Semczuk
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 6 c - Język polski, 161 Adrian Cejmer    
7 6 c - Język polski, 161 Adrian Cejmer    
         
Kinga Teterycz-Iwanicka
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 8 a - Edukacja dla bezpieczeństwa, 151 Dariusz Szczepiński    
3 6 d - Zajęcia z wychowawcą, 104 Aleksandra Kubiec    
4 5 a - Technika, sm Konrad Radecki    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
3 SZa Dariusz Szczepiński    
4 Gb Konrad Radecki    
         
Katarzyna Wiśniewska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 5 f - Muzyka, 119 Barbara Rusinek    
2 7 a - Muzyka, 119 Barbara Rusinek    
3 6 e - Muzyka, 119 Ewelina Urbaś    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
1 1Hb Barbara Rusinek    
3 SZb Ewelina Urbaś    
         
Anna Zielińska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 6 g - Zajęcia pozalekcyjne wiedzy (koło matematyczne), 141 Ewa Tomaszewska    
2 7 b - Matematyka, 160 Katarzyna Kraciuk    
3 6 f - Matematyka, 161 Izabela Rodziewicz    
5 6 g - Matematyka, 104 Jakub Rzeźnik    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
2 SZa Renata Nowaczek    
3 1Hb Edyta Justyna Wiśniewska    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN