SŁONECZKA gr XI

Gdy słoneczko rano wstaje to ciepłe promienie ludziom rozdaje. Witamy więc wszystkich z szerokim uśmiechem i zapraszamy do Słoneczek!

My Słoneczka jesteśmy dobre na wszystko: na upał, mróz i ogromne wietrzysko! Jesteśmy zdolne i pomysłowe, chętnie zdobywamy wiadomości nowe. Lubimy liczenie i malowanie, pisanie i śpiewanie to dla nas cudowne wyzwanie.

Dla nas najważniejszym zadaniem jest cieszyć się dobrym wychowaniem! Dlatego co dzień używamy kilku prostych słów: dziękuję, przepraszam, proszę. Pani już wie, że każdy z nas to przedszkolny zuch!

W pełnej radości podążamy za wszystkim co nas otacza, bardzo ciekawi całego świata. Zadajemy paniom trudne pytania, prosimy o eksperymenty i nowe, trudniejsze zadania.

To w sali z naszymi paniami odkrywamy swoje zdolności, czas więc nam mija w wielkiej radości. Dla nas trudności  – rzecz do pokonania, lubimy przecież nowe wyzwania. Rozwijamy myślenie i naszą wyobraźnię, uczymy się i odkrywamy talenty, dlatego uwielbiamy te kreatywne momenty!

W Słoneczkach jest osiemnastu chłopców i siedem dziewczynek. Tyle Słoneczek to prawdziwa radość dla Pań pracujących w grupie!

Wszystkich mocno pozdrawiamy i uśmiechy przesyłamy!

 

Nauczyciele:

Paulina Sołtys

Wioleta Kowalczuk