PSZCZÓŁKI gr IV

Wszystkie Pszczółki  pracowitość w sobie mają, bo się pszczółki nazywają. W naszej sali tak jak w ulu, praca już od rana wre,  każda pszczółka nowy wierszyk lub piosenkę poznać chce. ,,Pszczółki” to grupa żywiołowych, twórczych i sympatycznych 4 latków. Zawsze przynoszą z sobą radosny uśmiech. Bo razem raźniej i świat jakby prostszy.  Lubią swoje przedszkole, tańczą, śpiewają no i grają. Nasza grupa to, po prostu zawsze chce, jak najwięcej z siebie dać!!! Czas spędzony z naszymi Paniami wypełnimy kreatywnymi momentami! Każdego dnia odkrywają swoje pasje i talenty. A praca i dziecięca ciekawość przynosi im radość z poznawania pięknego świata.
W naszej 25 osobowej grupie jest 14 dziewczynek i 11 chłopców. Tyle cudnych Pszczółeczek to prawdziwa radość dla Pań pracujących w grupie: Pani Ani, Pani Wioli i Pani Ali.
Wszystkich mocno pozdrawiamy i uśmiechy przesyłamy!

Liczba dzieci w grupie: 25

Nauczyciele: