Pracownicy administracji i obsługi
Administracja
Inspektor ds. administracji
Agnieszka Wróbel
e-mail: agnieszka.wrobel@zs12lublin.eu
Pomoc administracyjna
Izabela Jagiełło-Kostyła
e-mail: izabela.jagiellokostyla@zs12lublin.eu
Główny księgowy
Agnieszka Poważyńska
e-mail: agnieszka.powazynska@zs12lublin.eu
Monika Nol-Wójtowicz
Księgowy
Małgorzata Tkaczyk
e-mail: malgorzata.tkaczyk@zs12lublin.eu
Inspektor ds. płac i księgowości
Monika Krawczyk
e-mail: monika.krawczyk@zs12lublin.eu
Inspektor ds. kadr i płac
Beata Fijołek
e-mail: beata.fijolek@zs12lublin.eu
Pomoc administracyjna
Anna Wdowiak
e-mail: anna.wdowiak@zs12lublin.eu
Kierownik gospodarczy
Magdalena Dziubałtowska
e-mail: magdalena.dziubaltowska@zs12lublin.eu
Specjalista ds. administracji i konserwacji sieci
Sylwester Kulisz
e-mail: sylwester.kulisz@zs12lublin.eu
Specjalista ds. zamówień publicznych, projektów i organizacji
Agnieszka Rybak
e-mail: agnieszka.rybak@zs12lublin.eu
Inspektor ds. żywienia
Joanna Gnieciak
e-mail: joanna.gnieciak@zs12lublin.eu
Inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy
Małgorzata Mitura – Grabek
e-mail: malgorzata.mituragrabek@zs12lublin.eu
Administrator Bezpieczeństwa Informacji
Grzegorz Łubkowski – Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Łubkowski
Obsługa
Pomoc nauczyciela
Aneta Łukasiewicz
Natalia Szajewska
Krystyna Wójtowicz
Żywicka Katarzyna
Woźne – Przedszkole 86
Monika Czerwonka
Jadwiga Deryło-Kowal
Joanna Jagiełło
Amanda Jóźwik
Edyta Korolewicz
Alina Osik
Małgorzata Głęboka-Mucha
Sabina Pusiak
Strojek Ewelina
Maria Teterycz
Elżbieta Wójtowicz
Zajączkowska Krystyna
Kucharz
Jolanta Mazelan
Marzena Sierpińska
Pomoc kuchenna
Aleksandra Kędziora
Bogumiła Burcon
Monika Duda
Anna Komsta
Agnieszka Królik
Karolina Obiała
Agnieszka Owsianik
Monika Duda
Małgorzata Panicz – Kucio
Grażyna Pietrzak
Małgorzata Rybak
Asystent nauczyciela
Katarzyna Rachoń-Bardadin
Woźne
Małgorzata Ciotucha
Katarzyna Kaszuba
Aneta Kędzierska
Anna Kozieł
Łata Izabela
Renata Wanicka
Wiesława Wnuk
Starszy szatniarz
Marzena Kamola
Sprzątaczki
Maria Lis
Izabela Machaj
Danuta Smyk
Szymczyk Maria
Marzena Michna
Portier
Erwin Kamola
Krzysztof Błaszczuk
Konserwatorzy
Jacek Cichocki
Adam Jędrys
Ireneusz Miącz
Dozorcy
Grzegorz Gospodarczyk
Andrzej Góźdź
Radosław Iwanicki
Jan Kiliański
Zbigniew Krawiecki
Robotnik do pracy lekkiej
Piotr Jerzak
Mieczysław Kulisz
Robotnik gospodarczy
Mirosław Kisiel
Opiekun dzieci i młodzieży przy przejściu dla pieszych w drodze do i ze szkoły
Artur Kutnik
Robert Kowalczyk
Mariola Woch