Pracownicy administracji i obsługi

Administracja

Inspektor ds. administracji

Agnieszka Wróbel

e-mail: agnieszka.wrobel@zs12lublin.eu

Pomoc administracyjna

Izabela Jagiełło-Kostyła

e-mail: izabela.jagiellokostyla@zs12lublin.eu

 

Główny księgowy

Agnieszka Poważyńska

e-mail: agnieszka.powazynska@zs12lublin.eu

Monika Nol-Wójtowicz

 

Księgowy

Małgorzata Tkaczyk

e-mail: malgorzata.tkaczyk@zs12lublin.eu

 

Inspektor ds. płac i księgowości

Monika Krawczyk

e-mail: monika.krawczyk@zs12lublin.eu

 

Inspektor ds. kadr i płac

Beata Fijołek

e-mail: beata.fijolek@zs12lublin.eu

 

Pomoc administracyjna

Anna Wdowiak

e-mail: anna.wdowiak@zs12lublin.eu

 

Kierownik gospodarczy

Magdalena Dziubałtowska

e-mail: magdalena.dziubaltowska@zs12lublin.eu

 

Specjalista ds. administracji i konserwacji sieci

Sylwester Kulisz

e-mail: sylwester.kulisz@zs12lublin.eu

 

Specjalista ds. zamówień publicznych, projektów i organizacji

Agnieszka Rybak

e-mail: agnieszka.rybak@zs12lublin.eu

 

Inspektor ds. żywienia

Joanna Gnieciak

e-mail: joanna.gnieciak@zs12lublin.eu

 

Inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Małgorzata Mitura – Grabek

e-mail: malgorzata.mituragrabek@zs12lublin.eu

 

Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Grzegorz Łubkowski  – Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Łubkowski

 

Obsługa

Pomoc nauczyciela

Aneta Łukasiewicz

Natalia Szajewska

Krystyna Wójtowicz

Żywicka Katarzyna

Woźne – Przedszkole 86

Monika Czerwonka

Jadwiga Deryło-Kowal

Joanna Jagiełło

Amanda Jóźwik

Edyta Korolewicz

Alina Osik

Małgorzata Głęboka-Mucha

Sabina Pusiak

Strojek Ewelina

Maria Teterycz

Elżbieta Wójtowicz

Zajączkowska Krystyna

 

Kucharz

Jolanta Mazelan

Marzena Sierpińska

 

Pomoc kuchenna

Aleksandra Kędziora

Bogumiła Burcon

Monika Duda

Anna Komsta

Agnieszka Królik

Karolina Obiała

Agnieszka Owsianik

Monika Duda

Małgorzata Panicz – Kucio

Grażyna Pietrzak

Małgorzata Rybak

Asystent nauczyciela

Katarzyna Rachoń-Bardadin

 

Woźne

Małgorzata Ciotucha

Katarzyna Kaszuba

Aneta Kędzierska

Anna Kozieł

Łata Izabela

Renata Wanicka

Wiesława Wnuk

Starszy szatniarz

Marzena Kamola

 

Sprzątaczki

Maria Lis

Izabela Machaj

Danuta Smyk

Szymczyk Maria

Marzena Michna

 

Portier

Erwin Kamola

Krzysztof Błaszczuk

 

Konserwatorzy

Jacek Cichocki

Adam Jędrys

Ireneusz Miącz

 

Dozorcy

Grzegorz Gospodarczyk

Andrzej Góźdź

Radosław Iwanicki

Jan Kiliański

Zbigniew Krawiecki

 

Robotnik do pracy lekkiej

Piotr Jerzak

Mieczysław Kulisz

Robotnik gospodarczy

Mirosław Kisiel

 

Opiekun dzieci i młodzieży przy przejściu dla pieszych w drodze do i ze szkoły

Artur Kutnik

Robert Kowalczyk

Mariola Woch