MOTYLKI gr III

,, Żuczkiem byłem, a Motylem się stałem…”

Jesteśmy grupą 4 – latków i już drugi rok chodzimy do naszego przedszkola. Liczymy 8 dziewczynek oraz 17 chłopców, ale dzielnie staramy się, aby tego podziału nie było widać. Z naszymi paniami Beatą i Małgorzatą odkrywamy świat i zdobywamy nowe umiejętności. Z większą uwagą słuchamy czytanych wierszy i opowiadań, odkrywamy nowe techniki plastyczne oraz zagadki matematycznego świata. Nieustannie pracujemy nad samodzielnością w sali, łazience i na stołówce. Uczymy się parami  przemierzać przedszkolne korytarze, bo naszego pomocnika – węża przekazaliśmy młodszym kolegom i koleżankom. Lubimy zabawy na placu zabaw i spacery na świeżym powietrzu oraz gry i zabawy na boisku. Jeśli potrzebujemy pomocy zawsze możemy liczyć również na pomoc pani Wiesi.

Liczba dzieci w grupie: 25

Nauczyciele: