GWIAZDECZKI gr VI

Jesteśmy WESOŁĄ, rozbawioną, ZWARIOWANĄ, zdolną, ROZTAŃCZONĄ
i ZACIEKAWIONĄ grupą 4 – latków, nazywamy się GWIAZDECZKI.  Jesteśmy „obserwatorami” świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Naszą domeną jest zabawa, uwielbiamy gry planszowe, stolikowe, zabawy konstrukcyjne. Poprzez zabawę poznajemy świat, jego normy
i zasady, których chcemy przestrzegać. Staramy się być mili i koleżeńscy. Z dużym zaangażowaniem bierzemy udział w zajęciach, skupiając przy tym uwagę, aby wiedza
i umiejętności „wskakiwały nam do głowy”. Uczymy się tańczyć, śpiewać, recytować, rachować, rysować i  malować. Lubimy spędzać czas  na świeżym powietrzu na placu zabaw lub boisku. Podczas spacerów dostrzegamy piękno naszej przyrody i najbliższej okolicy. Dbamy o nasze zdrowie, propagując każdego dnia założenia Szkoły Promującej Zdrowie np. zajęcia kulinarne – zdrowe odżywianie, bezpieczeństwo – spotkania ciekawymi ludźmi, uczucia i emocje – poznajemy uczucia, nazywamy je i uczymy wyrażając swoje zdanie w sposób akceptowany przez innych.
Przed nami wiele wspaniałych przygód, na które czekamy. Uśmiech na twarzy to nasz znak rozpoznawczy.

Liczba dzieci w grupie: 26

Nasi Nauczyciele to: