FESTIWAL PRZEDSZKOLI PROMUJĄCYCH ZDROWIE

Festiwal Przedszkola Promującego Zdrowie
03.12.2019 roku nasze Przedszkole zorganizowało podsumowanie działań związanych z uzyskaniem Certyfikatu Wojewódzkiego “Przedszkola Promującego Zdrowie”. W trakcie Festiwalu prezentowane były autorskie wiersze o emocjach oraz piosnką pt.: Emocje są wśród nas”. Festiwal rozpoczął się od odśpiewania hymnu Przedszkola Promującego Zdrowie pt.: “Zdrowie w umowie”. Następnie Ewa Kowalik –  koordynator Przedszkola Promującego Zdrowie- przedstawiła wszystkim obecnym dotychczasowe działania naszego Przedszkola.
Na podsumowanie zaproszeni zostali goście, którzy stale z nami współpracują ramach działań Przedszkola Promującego Zdrowie, m.in. Aleksandra Sępoch – Dyrektor Działu Edukacji Specjalnej i Wspomagania,  Monika Tanikowska – Miejski Koordynator Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie, Sylwia Kuc – Zastępca Naczelnika Oddziału Szkolno – Profilaktycznego, Izabela Madeja – pracownik Biblioteki nr 25 w Lublinie,