Czytelnictwo

 STATYSTYKA CZYTELNICZA
ZA I SEMESTR 2018/2019
Klasa Ilość

 

 

książek

Średnia na 1 ucznia

 

 

w klasie

Miejsce

 

 

w szkole

Przedszkole

P 78
Szkoła podstawowa

 

 

Klasy 1

1a 304 12,66 5
1b 410 19,52 1
1c 369 16,77 3
1d 358 17,04 2
1e 180 7,50 7
1f 327 13,62 4
1g 248 10,78 6
Klasy 2
2a 166 7,90 6
2b 231 9,24 5
2c 281 11,70 3
2d 227 11,94 2
2e 386 19,30 1
2f 279 11,62 4
Klasy 3
3a 386 16,78 2
3b 444 18,50 1
3c 272 11,82 3

 

Klasy 4
4a  361 13,37   5
4b  328  13,12  6
4c  350 14,00   3
4d  405  18,41  1
4e  343 13,72   4
4f  361 14,44 
4g  296  11,84

Klasy 5

5a  298 12,96   5
5b  313 13,04 
5c  300  15,79
5d  331 15,05 
5e  389 16,21 
5f  294 12,78 
5g  300 13,04 

Klasy 6

6a  383 13,68   1
6b  329 11,34   3
6c  351 13,00   2

Klasy 7

7a  351 13,00   3
7b  398 14,21 
7c 375   14,42

Klasy 8

8a  454  16,81
8b  321  14,59  3
8c  299  14,95  2
8d 305   14,52  4

Gimnazjum

3a  433  18,83  1
3b  342  15,55  2
3c  280  13,33  3

POZIOM  KLAS

Poziom Ilość wypożyczeń Średnia

Miejsce

w szkole

 Szkoła podstawowa
Klasy 1 2196 13,89 5
Klasy 2 1570 11,80 8
Klasy  3 1102 15,74 1
Klasy  4 2444 14,05 4
Klasy  5 2225 14,08 3
Klasy  6 1063 12,65 7
Klasy  7 1124 13,88 6
Klasy 8 1379 15,32 2
Gimnazjum
Klasy 3 1055 16,48

 

PODSUMOWANIE

  Uczniowie – wypożyczenia 14236

  Nauczyciele – wypożyczenia

615

  Wypożyczenia

  w I semestrze 2018/2019

14851

  Średnia dzienna wypożyczeń

   w I semestrze:

174,7

 

NAJLEPSI CZYTELNICY

w I semestrze 2018/2019

 Miejsce

 

 

w szkole

Nazwisko i imię  Klasa

 Ilość książek

(bez podręczników)

 KLASY 1 – 3

1  Michalska Zuzanna 2e   61
2  Łyjak Łukasz 2d   60
3  Madej Lena 1e   47
4  Gdula Mateusz 2c   42
5  Kamiński Aleksander 3b   38
6  Zając Przemysław 3b   37
7  Ławicki Antoni 2e   34
8  Józefczak Antoni 2b   32
9

 Migryt Alicja

 Korzan Liwia

1b

1d

  31
10

 Kuśmirek Anna

 Kotuła Karolina

3a

1f

  30
11  Legencka Martyna 3a   29
12  Kaniowska Barbara 1b   28
13

 Tyszkiewicz Aleksandra

 Bochenek Igor

1f

1b

 

27

14

 Ćwiek Aniela

 Niedziela Emilia

 Tomaszewski Jan

1f

1c

2e

  25
    KLASY 4 – 8 
1  Kajetan Kokowicz 4d   52
2  Widz Aleksandra 6a   34
3  Chowaniak Karolina 5e   26
4  Madej Mateusz 4d   23
5  Szczepanik Paulina 5e   18
6  Pochman Kacper 4e   17
7  Kocot Aleksandra 7b   14
8

 Mazur Julia

 Grabowska Gabriela

 Trybuła Bartosz

4b

4a

4e

  13
9

 Bujak Hanna

 Czmuda Natalia

 Turski Szymon

5e

6c

4a

  11
10

 Paradzińska Maja

 Halejcio Julia

5c

5a

  10
   GIMNAZJUM      
1  Sagan Daria 3a   29
2  Wierdak Zofia 3a   10
3  Maj Łucja 3a   9