BIEDRONKI gr I

We wrześniu nowe dzieci przekroczyły próg naszego przedszkola. Jest to ogromne wyzwanie dla każdego maluszka, rodzica i oczywiście nas- nauczycielek grupy „ Biedroneczki” Wychowankowie bardzo szybko przełamali lęk i wszystkie negatywne emocje podczas okresu adaptacyjnego. Już po kilku dniach dzieci wydawały nam się już śmielsze, od pierwszego kontaktu z każdym podopiecznym starałyśmy się zapewnić dzieciom odpowiednie warunki bezpieczeństwa,życzliwość, troskę ,empatię . Dbamy o stały kontakt z rodzicami co pozwoliło nam wspólnie ułatwić dzieciom start w przedszkolu i bardzo łagodne przystosowanie się do nowej sytuacji. Jesteśmy przekonani, że dzieci mają zapewnione poczucie bezpieczeństwa, a rodzice pewność, że przedszkole jest miejscem, gdzie mogą bez żadnych obaw pozostawić swe ukochane dziecko.

W naszej 25 osobowej grupie jest 14 dziewczynek i 11 chłopców. Tyle cudnych Biedroneczek to prawdziwa radość dla Pań pracujących w grupie!

Liczba dzieci w grupie: 25

Grupą opiekują się nauczycielki:

Pani Agnieszka

Pani Klaudia