BIEDRONKI gr I

Biedroneczki każdego ranka wchodzą do sali jak „promyk słonka”. Przynoszą z sobą radosny uśmiech. Bo razem raźniej i świat jakby prostszy.  Wszystkie Biedronki uczyć się lubią, skaczą, figlują, mało kropek nie pogubią. Lecz w każdej chwili uważnie słuchają i nowe rzeczy chętnie poznają. Uwielbiają liczenie i malowanie, wiersze, piosenki, śpiewanie i każde nowe wyzwanie. Czasem zdarzają się drobniutkie spory lecz niezadługo, bo dla nas najważniejszym zadaniem jest cieszyć się dobrym wychowaniem! Dlatego co dzień uczymy się używać  kilka magicznych słów: dziękuję, przepraszam, proszę. Panie już wiedzą, że każdy z nas staje się przedszkolnym zuchem! Każdego dnia mamy w planach rozwijać myślenie i naszą wyobraźnię, a czas spędzony z naszymi Paniami wypełnimy kreatywnymi momentami!

W naszej grupie nie zabraknie wspaniałych chwil spędzonych wspólnie. Tutaj odkryjemy swoje pasje i talenty. A praca i dziecięca ciekawość przyniesie nam radość z poznawania pięknego świata. Każdego dnia staniemy się coraz bardziej samodzielni i odważni w czym pomogą nam nasze panie wychowawczynie: Ania, Ania i Wioleta oraz pani Krysia i pani Joasia.

W naszej 25 osobowej grupie jest 12 dziewczynek i 13 chłopców. Tyle cudnych Biedroneczek to prawdziwa radość dla Pań pracujących w grupie!

Wszystkich mocno pozdrawiamy i uśmiechy przesyłamy!

Liczba dzieci w grupie: 25

Grupą opiekują się nauczycielki:

Pani Anna

Pani Wioleta