„ODDAJ KREW, PODARUJ ŻYCIE”

Zapraszamy do udziału w akcji otwartej oddawania krwi, która odbędzie się 18 października 2020 w godz.9.00-13.00 na terenie Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie.

Organizatorem akcji jest Klub Honorowych Dawców Krwi przy Zespole Szkół nr 12 w Lublinie oraz  Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.   Chętnych do podzielenia się bezcennym darem jakim jest krew, prosimy o zgłoszenie się w niedzielę  18 października 2020 r. z dokumentem potwierdzającym tożsamość, w godz. 9.00-13.00  do punktu pobrań, który będzie w  krwiobusie stojącym na parkingu  przed szkołą, przy ul. Sławinkowskiej 50.

Akcja   to dar  złożony   dla Jana Pawła II z racji 42. rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową i  zarazem  odpowiedź na apel Ojca Świętego, który  prosił nas, abyśmy  spieszyli  z pomocą drugiemu człowiekowi i nie odkładali  jej na później.      

W akcji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, cieszące się dobrym stanem zdrowia i gotowe do ofiarowania pomocy.
W sytuacji szczególnej, z powodu  wciąż wzrastającej liczby zachorowań na Covid-19 i braku krwi,  pomyślmy o tych, którzy potrzebują  daru naszego serca i odpowiedzmy naszą ofiarną postawą  na to zaproszenie.

Zarząd Klubu HDK przy Zespole Szkół nr 12

Skip to content