Od 28 września wszyscy uczymy się stacjonarnie. Uwaga!

Prosimy, aby uczniowie przychodzili do szkoły na 15 minut przed rozpoczęciem zajęć.

Klasy 1 – 3 wejście przez szatnię „B”

Klasy 4 – 8 wejście przy sali gimnastycznej „C”

Dzieci z klas 1-3 same mogą wchodzić do szkoły. Uczniowie klas pierwszych będą odbierani z szatni przez nauczycieli, natomiast uczniowie klas drugich i trzecich sami idą na lekcje/ do świetlicy.

Uprzejmie informujemy też, iż drzwi wejściowe od ul. Sławinkowskiej będą otwierane o godz. 745, czyli na 15 minut przed rozpoczęciem pierwszej godziny lekcyjnej, zamykane zaś 5 minut po dzwonku na lekcję. Po tym czasie spóźnialscy uczniowie powinni udać się do głównych drzwi wejściowych prowadzących do szatni od strony ul. Świerkowej, wejść do budynku szkoły, przebrać się i natychmiast udać się na lekcję. Przychodzący do szkoły uczniowie klas 4-tych wcześniej, np. z powodu dojazdu komunikacją miejską lub w związku z godziną rozpoczęcia pracy przez Rodzica dowożącego dziecko do szkoły również powinni udać się do głównych drzwi wejściowych prowadzących do szatni od strony ul. Świerkowej, wejść do budynku szkoły, przebrać się i natychmiast udać się do świetlicy nr 63, uczniowie zaś klas 5-8 udać się powinni obowiązkowo do biblioteki. W stosunku do uczniów nie stosujących się do tych ustaleń wyciągane będą konsekwencje, łącznie z nie wpuszczaniem ich do szkoły wcześniej.

Przypominamy jednocześnie iż uczniowie klas 4-tych stale przychodzący do szkoły wcześniej powinni być obowiązkowo przez rodziców zapisani na ten okres do szkolnej świetlicy.