Samorząd uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły

Jeśli interesuje Cię praca na rzecz szkoły i środowiska lokalnego, masz pomysły, które umilą funkcjonowanie w szkole zgłoś się do opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Niezależnie od tego, jak bardzo jesteś zaangażowany w życie szkoły – masz prawo wpływać na to, co się w niej dzieje. Możesz z tego prawa korzystać na różne sposoby – organizując szkolną drużynę piłki nożnej lub projekcje filmowe dla kolegów, uczestnicząc w spotkaniach koła miłośników przyrody czy gier komputerowych, dekorując salę gimnastyczną na imprezę karnawałową, pisząc artykuły do szkolnej gazetki, tworząc stronę internetową lub organizując wystawę fotografii. Te i wiele innych działań uczniowskich to właśnie aktywność samorządu uczniowskiego – możliwości jest wiele,  każdy może znaleźć coś dla siebie!

Opiekunowie Samorządu :

Ewelina Urbaś