Drodzy uczniowie

Za nami kolejny rok szkolny – jak zwykle pełny wytężonej pracy, ale też wyjątkowy, jego ostatnie miesiące miały bowiem niecodzienny przebieg z uwagi na pandemię koronawirusa.  Chcielibyśmy złożyć podziękowania dla wszystkich nauczycieli, rodziców i uczniów. Pokazaliście, że nawet w tak trudnym okresie można zadbać o stronę edukacyjną, realizując zadania oświatowe w trybie zdalnym. Dzieciom i młodzieży szkolnej gratulujemy wyników i promocji do następnych klas, a w przypadku ósmoklasistów ukończenia szkoły, życząc jednocześnie powodzenia i sukcesów na wyższym szczeblu edukacji.

W końcu nadszedł czas wakacyjnego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i dobrze wykorzystajcie wolny czas, bez względu na to, czy spędzicie go w domu, czy w górach lub nad morzem. Bądźcie jednak ostrożni i pamiętajcie o zachowaniu niezbędnych zasad sanitarnych. Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom życzymy, aby tegoroczne wakacje były pogodne, pozbawione trosk i pełne niezapomnianych wrażeń. Wierzymy, że we wrześniu podczas rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i w doskonałych humorach w murach naszej szkoły.

Zespołu Szkół Nr 12 w Lublinie