Konkurs międzyklasowy „ZDROWA RYWALIZACJA”

To był bardzo intensywny tydzień.  W dniach od 18 do 22 maja zorganizowany został konkurs międzyklasowy – „Zdrowa Rywalizacja” dla klas IV-VIII. Uczniowie każdego dnia wysyłali swoim nauczycielom wychowania fizycznego pokonaną liczbę kroków oraz zadania dodatkowe przewidziane na konkretny dzień. Każda osoba w klasie zdobywała punkty dla swojego oddziału.

W konkursie wzięło udział 19 oddziałów klasowych. Wszyscy uczestnicy konkursu zrobili w sumie aż 5 459 960 kroków. Nasi Uczniowie wykonali ponad sto zadań dodatkowych, a w nich były:

– wiersze o zdrowym odżywianiu i aktywności fizycznej,
– zdrowe śniadania,

– dyplomy i medale,

– obliczone własne BMI,

– cytaty motywujące.

Rywalizacja była zacięta i ostatecznie mistrzem aktywności została klasa IVb. Emocję i zaangażowanie uczniów było bardzo duże.

Klasyfikacja końcowa konkursu:

Zadanie dodatkowe: Zdrowe śniadanie

Dziękujemy wszystkim za udział i życzymy dużo zdrowia! Pamiętajcie o codziennej aktywności fizycznej!

Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego