MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2020

W bieżącym roku szkolnym, ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, Konkurs  KANGUR 2020  zostanie przeprowadzony drogą internetową (w godzinach popołudniowych) za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl.. Każdy uczeń po otrzymaniu loginu, hasła oraz  Instrukcji dla uczestnika konkursu  loguje się na Platformie i w profilu konta uzupełnia imię i nazwisko,  co w następstwie ułatwi identyfikację wyników.

W dniu konkursu o wyznaczonej godzinie (informacje podane zostały w tabeli) uczniowie powinni zalogować się na swoje konto, pobrać test i wypełnić go. Czas rozwiązywania został wydłużony do 90 minut.

Z uwagi na możliwości serwerów obsługujących, konkurs zostanie przeprowadzony oddzielnie dla każdej kategorii.

TERMINARZ Konkursu w zależności od kategorii: