Społeczność świetlicowa dzięki zaangażowaniu dzieci i rodziców chciała wyrazić podziękowania Wszystkim, którzy pracują abyśmy My mogli być bezpieczni w domu.
Jesteśmy wdzięczni wszystkim pracownikom Służby Zdrowia, których praca jest nieoceniona. Dziękujemy za opiekę, troskę,wiedzę i pracę w pocie czoła obarczoną ogromnym ryzykiem. Zachęcamy do przestrzegania wszystkich wytycznych Ministerstwa Zdrowia aby jak najszybciej wygrać walkę z koronawirusem.
Ogromne podziękowania należą się także pracownikom sklepów i aptek, piekarni, hurtowni, fabryk i zakładów produkującym niezbędne produkty. Dziękujemy również kurierom i innym dostawcom, którzy pod same drzwi przywożą nasze zamówienia. Niesamowicie niezbędni są także zawodowi kierowcy i pracownicy stacji paliw. Jesteśmy wdzięczni także dziennikarzom i ich współpracownikom za to, że mamy aktualne informacje bez wychodzenia z domu.
WSZYSCY pracujecie ciężko narażając swoje życie i zdrowie. Nie zostaliście przeszkoleni do pracy w takich warunkach. Pracujecie pod presją i wielkim stresie przed zarażeniem siebie i swoich bliskich. Dzięki Wam mamy potrzebne dla nas produkty– dzięki Wam możemy być bezpieczni u siebie w domu.
Pamiętamy o WAS i zostaniemy w domu jak długo to będzie konieczne!

ZOSTAŃ W DOMU – CHROŃ ŻYCIE SWOJE I INNYCH!

Organizator Agnieszka Tokarska

Skip to content