UWAGA! ZMIANA TERMINU ODDAWANIA PRAC KONKURSOWYCH „Dzieci chirurgom, chirurdzy dzieciom”

Termin oddawania prac konkursowych „Dzieci chirurgom, chirurdzy dzieciom” uległ wydłużeniu. Aktualnie można je oddawać do 28 kwietnia 2020 r. Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci oddziałów 0-III do udziału w konkursie.

Zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej na temat: „Dzieci Chirurgom, Chirurdzy Dzieciom”.

Technika wykonania prac: rysunek, malarstwo, grafika – techniki płaskie, wykonane farbami, pastelami, kredkami i innymi technikami umożliwiającymi zeskanowanie pracy. Praca w formacie A4 powinna być wykonana samodzielnie przez dzieci – indywidualnie lub w zespole. Każdy uczestnik konkursu może brać udział w wykonaniu tylko jednej pracy. Nagroda będzie kwotą pieniężną (suma gwarantowana to aż 10 tys. zł). Szkoła, w której uczy się laureat, będzie mogła przeznaczyć wygraną na dowolny cel, uwzględniający opinie i potrzeby dzieci, związany ze sportem, rekreacją, aktywnością i ruchem na świeżym powietrzu oraz kreatywnością i działaniem zespołowym.

Po wykonaniu pracy proszę o kontakt poprzez dziennik elektroniczny w sprawie jej przekazania koordynatorowi. Wszystkie szczegóły oraz regulamin są dostępne na stronie szkoły.

Koordynator Marzanna Lebedziuk