Pierwsza Pomoc z Misiem Edziem

W naszym  przedszkolu gościliśmy przesympatycznych Misia Edzia i Panią Ratowniczkę, którzy przygotowali niecodzienny kurs pierwszej pomocy dla przedszkolaków. Każda grupa oddzielnie uczestniczyła w wyjątkowych warsztatach medycznych. Dzieci miały okazję nabyć ogromnie ważną wiedzę i poćwiczyć umiejętności praktyczne w udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej. Przypomniane zostały również zasady bezpiecznego przebywania i zabawy w przedszkolu, domu czy też placu zabaw. Pomaganie Misiowi Edziowi w jego  różnorakich dolegliwościach zdrowotnych pomogło utrwalić tę niezbędną wiedzę każdemu dziecku. Przedszkolaki bardzo aktywnie i chętnie uczestniczyły w zajęciach, co z całą pewnością przełoży się na trwałość zdobytych wiadomości i umiejętności.