KONCERT CHARYTATYWNY

Organizator – hotel Trzy Korony oraz rodzice Oliwii Pukas, uczennicy naszej szkoły z klasy 3 c, serdecznie zapraszają  do Hotelu Trzy Korony w Puławach (ul. 6 sierpnia 43B)  w dniu 15 lutego 2020  r. o godzinie 18.00 na koncert charytatywny ,,Gramy dla Oliwii”.

Bilety- cegiełki w cenie 40 zł do nabycia:

Hotel Trzy Korony, Puławy

Email: trzykoronypulawy@gmail.com

Wspaniali muzycy i artyści wystąpią, by pomóc w zbiórce pieniędzy na operację 10-letniej  Oliwii Pukas w Stanach Zjednoczonych.

Jako największa gwiazda wieczoru zagra dla Państwa Grupa VOX, autorzy niezapomnianych przebojów, które śpiewała cała Polska, takich jak: „Rycz Mała Rycz”, „Zabiorę Cię, Magdaleno”, „Bananowy Song” czy „Szczęśliwej Drogi Już Czas”.

Grupa VOX wystąpi w następującym składzie:

Witold Paszt

Dariusz Tokarzewski

Mariusz Matera

Koncert uświetnią także inni wspaniali artyści:

– zespół Blues Smile Trio w składzie: Krzysztof Chris Korzeniowski-vocal/gitara, Wojciech Zwoliński-gitara basowa, Bogdan Tchórzewski (ex. Bajm)-perkusja,

– Grzegorz L Vis Trzciński wykonujący piosenki Elvisa Presleya,

– Jakub Rogala – uzdolniony 12-letni wokalista z Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”, zdobywca pierwszego miejsca w prestiżowym konkursie wokalnym „Wygraj Sukces 2019”.

Dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie w całości przekazany  na leczenie Oliwki, która przyszła na świat z wrodzonym niedorozwojem kości udowej i  deformacjami stawów. Prawa kość udowa  nie rozwija  się prawidłowo ani nie rośnie, przez co różnica w długości nóżek zwiększa się  cały czas  wraz ze wzrostem dziecka.

Dziewczynka od urodzenia dzielnie walczy ze swoją niepełnosprawnością. Przeszła już 3 skomplikowane  operacje (w 2013r, 2015 r. i 2019 r.) w specjalistycznej klinice w USA u dr Dror Paley oraz niezliczone godziny rehabilitacji.  Udało się zrekonstruować nieprawidłowo wykształcone stawy,  wydłużyć kość udową  o ok. 16 cm i pozbyć się niewygodnej protezy. To jednak wciąż za mało, aby Oliwka była w pełni zdrowa, gdyż nóżka wciąż jest dużo  krótsza od zdrowej.  Do zakończenia leczenia niezbędna jest jeszcze jedna operacja  wydłużania kości udowej w klinice dr Dror Paley w USA, której koszt to około 100 tyś dolarów.

OLIWCE MOŻNA RÓWNIEŻ POMÓC, PRZEKAZUJĄC 1 % PODATKU

Cel szczegółowy 1 % ,,11802 Oliwia Pukas’’