ŚWIĄTECZNE PODARUNKI OD SZKOLNEGO KOŁA CARITAS

Szkolne Koło Caritas przekazało podarunki  świąteczne  potrzebującym  uczniom  naszej szkoły. Wręczenie  świątecznych paczek  żywnościowych  dwudziestu  rodzinom było możliwe dzięki zaangażowaniu  uczniów należących do Koła Caritas. To oni właśnie w dniach 6 i 7 grudnia 2019r zbierali  żywność w ramach Ogólnopolskiej Akcji Caritas „TAK!POMAGAM!”. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy  wsparli  naszą zbiórkę żywności w sklepie Stokrotka, przy ul. Tarasowej w Lublinie. Dzięki  ofiarności odwiedzających sklep udało się zebrać  407 kg żywności.

Członkowie Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunem dziękują bardzo nauczycielom naszej szkoły: p. Kindze Teterycz-Iwanickiej, p. Jackowi Ogorzałkowi , p. Romanowi  Denisiukowi  za pomoc i zaangażowanie  w przeprowadzeniu zbiórki. W sposób szczególny dziękujemy Rodzicom: p. Patrykowi Szwedowi, p. Jackowi Szymańskiemu  a także p. Radosławowi  Iwanickiemu i Augustynowi  Szymańskiemu , którzy pomogli nam w transporcie żywności do szkoły.

Cieszymy się, że mogliśmy sprawić, by inni mieli radośniejsze Święta Bożego Narodzenia.

 

Opiekun Koła Caritas

Joanna Kowalczyk

Skip to content