PŁOMIEŃ MIŁOSIERDZIA NA ŚWIĄTECZNYM STOLE- WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM

Szkolne Koło Caritas w Zespole Szkół nr 12 zaprasza do wsparcia Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Możemy to uczynić, kupując świecę  Caritas  na stoisku przy wejściu do szkoły.

To już 26.akcja Ogólnopolskiej Caritas, bowiem od 26 lat świąteczna świeca ze znakiem Caritas tworzy klimat polskiej Wigilii. To nie tylko płomień na stole wigilijnym, ale realna pomoc potrzebującym i uwrażliwienie na problemy innych. Każda zakupiona świeca pozwala spełnić marzenia dzieci o wakacyjnym wypoczynku, ciepłym posiłku, zwiększa szanse edukacyjne, pomaga w leczeniu i rehabilitacji chorych dzieci.

W dniach  od 2 do 18 grudnia 2019 r. Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas będą pełnić dyżury  przy stoisku ze świecami . Zapraszamy do włączenia się w to piękne dzieło.

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas z opiekunem