Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

27 listopada 2019 o godzinie 13:00  w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”, organizowany przez firmę edukacyjną „Łowcy Talentów – JERSZ”.
Konkurs jest znakomitą okazją do pobudzenia zainteresowań uczniów oraz poszerzania zasobu wiedzy. Ponadto stanowi jeden ze sposobów na zapoznanie podopiecznych z coraz szerzej wkraczającymi do szkół testami wyboru.
Udział w ogólnopolskim konkursie daje zarówno uczniom, jak i nauczycielom niepowtarzalną szansę porównania swoich umiejętności oraz wiedzy z przedstawicielami szkół w całej Polsce.

To szczególne wydarzenie uświetnił swoją obecnością Szanowny Pan Dyrektor Lucjan Miciuk, który życzył uczniom sukcesów i gratulował podjęcia wyzwania.

W czasie trwania matematycznych potyczek pracowała komisja w składzie:

Elżbieta Grelak, Danuta Soboń, Krystyna Szerzeniewska, Joanna Śnieżek, Jolanta Piwowarska, Paulina Wójcik, Anna M. Zielińska.

Koordynatorzy

Elżbieta Grelak, Anna M. Zielińska.