Wyjątkowa akcja charytatywna- podsumowanie

W dniach 28.10.2019r. oraz 30.10.2019r. w Zespole Szkół nr 12 została przeprowadzona akcja charytatywna na rzecz niepełnosprawnych Uczniów Naszej Szkoły, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej. Koordynatorem akcji była Pani Anna Stelmaszek wraz z Fundacją „Wszystkich Świętych”, która to wspomaga osoby potrzebujące i ich Rodziny.

Podczas zbiórki udało się zebrać 930,17 PLN (dziewięćset trzydzieści złotych 17/100).

Szczególne podziękowania należą się Rodzicom Uczniów Zespołu Szkół nr 12, gdzie dzięki hojności ich serca udało się zebrać tak dużą kwotę. Słowa uznania kieruje się również ku Naszym wspaniałym Wolontariuszom z klasy 6 d: Nikoli B., Idze i Nadii M., Tomkowi K., Hani K., Nikoli B., Kasi C., Tosi Z., Ksaweremu I., Wychowawczyni Pani Kindze Teterycz – Iwanickiej jak również chętnym Wolontariuszom z klasy 7b:  Szymonowi G., Oskarowi K., Radkowi Ś., Jankowi Ł. oraz pozostałym.

To dzięki ich pracy i wielkiemu zaangażowaniu ta akcja charytatywna była w ogóle możliwa i przyniosła tak wspaniałe efekty. Podziękowania składamy także na ręce Dyrekcji, która wsparła tą wyjątkową inicjatywę, przyczyniając się do jej rozpropagowania.

Przekazanie zebranych środków odbędzie się po wizycie przedstawicieli Fundacji „Wszystkich Świętych”, a relacja z tego wydarzenia, jak i samego wręczenia zebranych środków pojawi niebawem na stronie Szkoły.

Koordynator

Anna Irma Stelmaszek