,,Pasowanie na Świetlika”

W dniu 28 października 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość  ,,Pasowanie na Świetlika”. Dzieci  złożyły  uroczystą przysięgę w obecności zaproszonych gości: p. Lucjana Miciuka- dyrektora ZS nr 12,
p. wicedyrektor Anety Scherer,  p. wicedyrektor Justyny Semczuk, p. wiceprzewodniczącej Rady Rodziców Magdaleny Nowak- Kowalczyk oraz rodziców.
Pierwszoklasiści zaprezentowali  swoje umiejętności wokalne i taneczne oraz przeszli próbę ,,gotowości świetlicowej”, która zakończyła się sukcesem. Zostali przyjęci do grona społeczności świetlicowej.
W uroczystości wzięli również udział uczniowie  klas drugich i trzecich, którzy wspaniałym występem oraz zaangażowaniem uświetnili całe wydarzenie.
Po uroczystym pasowaniu dzieci otrzymały znaczek ,,Jestem Świetlikiem” oraz słodki upominek. Wychowawcy świetlicy gratulują nowym Świetlikom i życzą miłych, niezapomnianych chwil w świetlicy szkolnej.

Koordynatorzy:

Agnieszka Rzedzicka