Wolontariusze z AIESEC w naszej Szkole!!!

AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w 122 krajach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym. AIESEC jest niezależną i apolityczną organizacją not-for-profit.

Nasza Szkoła nawiązała współpracę z AIESEC dwa lata temu pokazując otwartość na  zagraniczne projekty poszerzające umiejętności naszych uczniów. W tym roku odwiedzili nas studenci z Grecji i Sri Lanki.

Zagraniczni goście prowadzą zajęcia od 17 – 30 października dla uczniów klas piątych, szóstych, siódmych oraz ósmych Szkoły Podstawowej. Podczas fascynujących zajęć przekazują wiedzę na temat krajów, z których pochodzą. Uczniowie poznają między innymi grecki taniec Zorbę, który tańczą wraz z wolontariuszami.

Zajęcia odbywają się wyłącznie w języku angielskim, więc uczniowie mają okazję rozwinąć swoje umiejętności językowe. Podczas spotkań przekonują się jak ważna jest nauka języków obcych.

 

Aleksandra Kubiec

Kamil Szpyt

Justyna Marczewska

Skip to content