ŚWIĘTO PATRONALNE SZKOLNEGO KOŁA CARITAS

Dnia 22 października 2019r. Szkolne Koło Caritas obchodziło swoje Święto Patronalne. Przypada ono w dzień liturgicznego wspomnienia Patrona  Koła- Świętego Jana Pawła II.

Z tej radosnej okazji uczniowie należący do Koła Caritas częstowali uczniów naszej szkoły  słodkościami. Można było też wylosować „ duchowy prezent”-myśl, cytat  specjalnie przygotowany na tę okoliczność a będący wezwaniem lub inspiracją do świadczenia miłości bliźniemu. Podczas spotkań z uczniami członkowie Koła  opowiadali o działaniach naszego Koła i zapowiadali planowane akcje o charakterze dobroczynnym.

Dziękujemy  wszystkim, którzy wspierają nas dobrym słowem, modlitwa  i wrażliwością  serc. Chcemy dalej czynić dobro i docierać tam, gdzie nas najbardziej potrzebują.

Opiekun Szkolnego Koła Caritas

Joanna Kowalczyk

Skip to content