Turniej Piłki Nożnej

W dniu 27.09.2019 roku na boiskach Areny Lublin odbył się I wojewódzki turniej piłki nożnej chłopców o puchar bohaterów września 1939 roku, w którym  brali udział uczniowie Zespołu Szkół nr 12. Do rywalizacji przystąpiło dwadzieścia placówek, które zostały podzielone na cztery grupy. Nasza szkoła po bardzo ciekawych i emocjonujących spotkaniach, w których nie brakowało walki, ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Naszych zawodników dopingowały dziewczęta z grupy tanecznej „Best of the best”, które do tego występu przygotowała Pani wicedyrektor Aneta Scherer.

Podczas zawodów odbył się konkurs na najlepszych kibiców, którzy wspierali swoją szkołę. Nasze dziewczęta znalazły się w pierwszej trójce, zajmując III miejsce.

Opiekę nad reprezentacją ZS nr 12  sprawowali nauczyciele wychowania fizycznego Pan Bartłomiej Wiśniewski i Pan Konrad Radecki.

Skip to content