W dniu 14 czerwca br. odbyła się kolejna zbiórka makulatury zorganizowana przez Radę Rodziców przy Zespole Szkół nr 12 w Lublinie.

Tym razem zebraliśmy 5 487,9 kg makulatury, co – łącznie ze zbiórką z 15 marca br. – daje imponujący wynik 15 234,10 kg.

Bardzo dziękuję

rodzicom uczniów naszej szkoły:

Pani Dorocie Kijek

Panu Mariuszowi Auszowi

Panu Cezaremu Drobkowi

Panu Andrzejowi Kroszczyńskiemu

pracownikom naszej szkoły:

Panu Piotrowi Jerzakowi

Panu Mirosławowi Kisielowi

za zorganizowanie i przeprowadzenie zbiórki.

Dziękuję również Dyrekcji i pracownikom Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie za pomoc i wsparcie naszej zbiórki, w tym za bardzo smaczny poczęstunek i napoje!

Zbiórka zostanie rozliczona pod koniec 2019 r. Wtedy też zakupione zostaną i rozdane nagrody dla uczniów, którzy przekazali makulaturę.

Agnieszka Ciszewska

Przewodnicząca Rady Rodziców