Rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu na grę planszową promującą zdrowy styl życia

Rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu na grę planszową promującą zdrowy styl życia – przeprowadzonego w ramach Szkoły Promującej Zdrowie, pod Honorowym Patronatem Pani Teresy Misiuk Lubelskiego Kuratora Oświaty

Kategoria klasy I – III SP

I miejsce:
J. Batyra, W. Batyra- SP nr 28 w Lublinie, opiekun. p. E. Krawczyk;

II miejsce:
M. Banach, Z. Proć- SP nr 28 w Lublinie, opiekun p. E. Krawczyk;

III miejsce:
Z. Gęca, M. Semeniuk- SP nr 3 w Lublinie, opiekun p. M. Kubić;

Wyróżnieni:

M. Michajłowa – Czuluk, P. Pożarowska – SP nr 28 w Lublinie, opiekun p. E. Krawczyk;

Kategoria klasy IV – VI SP

I miejsce:
M. Grzyb, W.  Kuczaj- SP nr 6 w Zamościu, opiekun p. A. Tarnowska;

II miejsce:
G. Szymańska, O. Zdeb- SP nr 42 w Lublinie, opiekun p. G. Kalitka;

N. Furmanek- SP nr 6 w Zamościu, opiekun p. A. Tarnowska;

P. Tomasiewicz- SP nr 52 w Lublinie, opiekun M. Dyś- Grądzielewska;

M. Ciemięga – SP nr 6 w Zamościu, opiekun p. A. Tarnowska;

III miejsce:
J. Zygmunt – SP nr 42 w Lublinie, opiekun p. G. Kalitka;

J. Białek – SP nr 52 w Lublinie, opiekun M. Dyś- Grądzielewska;

K. Kancik – SP nr 28 w Lublinie, opiekun. p. E. Krawczyk;

Wyróżnieni:

B. i E. Kosior – SP nr 14 w Lublinie, opiekun p. M. Ostaszewicz;

M. Małaj, A. Żółkowska- SP nr 47 w Lublinie, opiekun p. N. Jonasz;

N. Miąc- – SP nr 14 w Lublinie, opiekun p. M. Ostaszewicz;

A. Wach – SP Niemce, opiekun. p. J. Laskowska;

O. Hałas, N. Maj – SP nr 28 w Lublinie, opiekun. p. E. Krawczyk;

Kategoria klasy VII – VIII SP – i III Gimnazjum

I miejsce:
A. Jonasz, K. Kowalczyk – Pallotyńskie Gimnazjum, opiekun p. N. Jonasz;

II miejsce:
N. Czarnecka, Z. Dąbrowska- SP. nr 11 w Puławach, opiekun p. J. Sadurska;

W. Kaszczyszyn – SP nr 28 w Lublinie, opiekun p. A. Chodun;

A. Rudzka – SP 47 w Lublinie, opiekun p. N. Jonasz;

F. Antoniak, K. Poniedziałek – Publiczna SP nr 5 w  Krasnymstawie, opiekun p. T. Miszczal;

M. Włodarczyk, A. Rarak- SP Niemce, opiekun p. J. Laskowska;

III miejsce:
J. Czarecka, A. Dudek-  SP nr 14 w Lublinie, opiekun p. M. Ostaszewicz;

M. Kuś, A. Wójcik – SP nr 16 w Lublinie, opiekun p. M. Barwińska;

E. Kaznowska, K. Kaznowska- SP nr 1 w Tomaszowie Lubelskim, opiekun p. A. Klimecka – Krawczyk;

Sz. Wójcicki, M. Jaworska, SP Niemce, opiekun p. J. Laskowska

Wyróżnieni:

J. Jaszczuk- SP nr 47 w Lublinie, opiekun p. N. Jonasz;

J. Mudy, K. Rutecka – SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie, opiekun p. K. Matuła;

E. Kuchta – SP nr 28, opiekun p. A. Chodun;

M. Mroczek- SP Niemce, opiekun. p. J. Laskowska;

 

Bardzo serdecznie dziękujemy dzieciom i ich opiekunom za tak liczny udział w konkursie. Dziękujemy również panu dyrektorowi  Lucjanowi Miciukowi oraz Krajowemu Ośrodkowi Wsparcia Rolnictwa  za pomoc w organizacji konkursu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jednocześnie informujemy, że rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się 8 czerwca 2019 roku ok. godziny 11.00. w Zespole Szkół nr 12 ul. Sławinkowska 50 w Lublinie – podczas Festynu Rodzinnego.

Koordynatorzy konkursu:

Małgorzata Ostaszewicz

Bożena Okuszko