Laureaci XX edycji Konkursu Geologiczno– Środowiskowego pod hasłem ,,POTĘGA ŻYWIOŁÓW ZIEMI’’

21 maja 2019r. w Warszawie odbył się półfinał XX edycji Konkursu Geologiczno-Środowiskowego Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro pod hasłem : ,,POTĘGA ŻYWIOŁÓW ZIEMI” organizowanego przez Państwowy Instytut Geologiczny. W części plastycznej konkursu  udział wzięło 4703 uczestników. Spośród prac nadesłanych z całej Polski, nagrodzono dwie prace uczniów  naszej szkoły. Laureatami zostali:

A. Bielawska uczennica klasy 5b

B. Trybuła uczeń klasy 4e

Po uroczystości rozdania nagród i dyplomów dzieci miały okazję podziwiać zbiory Muzeum Geologicznego pod opieką przewodnika, a także zasmakować kilkunastu rodzajów pizzy, która wpisała się doskonale w upodobania kulinarne uczestników.

Gratulując serdecznie ogromnego sukcesu laureatom, życzymy kolejnych wspaniałych osiągnięć artystycznych!

Joanna Kutnik