Finał świetlicowego konkursu „MAM TALENT!”

Dnia 15 maja odbył się finał świetlicowego konkursu „Mam talent!”.

Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów oraz popularyzację działań artystycznych.

Do finału przeszło 16  uczestników w różnorodnych prezentacjach.  Były to popisy taneczne, muzyczne, gimnastyczne, a także wokalne. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie wykazując przed publicznością nieprzeciętny talent.

W konkursie uczestnicy zajęli następujące miejsca:

I miejsce – A. Kijek kl. II „b”

II miejsce – L. Jędrzejewska kl. II „a”  oraz Z. Kozak kl. III „a”

III miejsce – J. Wójcik kl. II „d”

Nagrody dla laureatów i wyróżnionych oraz dyplomy dla uczestników wręczone zostały przez Panią kierownik świetlicy Annę Lis oraz koordynatorów konkursu.

Pragniemy podziękować rodzicom, którzy zaangażowali się w realizację tego projektu, a wszystkim finalistom gratulujemy oraz dziękujemy za tak liczne zainteresowanie wydarzeniem.

koordynatorzy:

Kinga Baran