IQ STUDIO

W dniu 11.03.2019r uczniowie klasy III „b” pod opieką nauczycieli p. A. Lis i p. M. Gizal- Nikitiuk byli na wycieczce w IQ STUDIO ul. Fabryczna 2 w Lublinie (GALA). Uczestniczyli w warsztatach podzieleni na grupy:- I- Robotyka: Tworzenie projektu robota, programowanie w SCRETS, zabawa robotami,- II- Art. &Craft: tworzenie biżuterii i świeczek. Następnie wszyscy razem  korzystali  z EDUbawialn iKemping u Superika. Znajduje się tam dwupoziomowa konstrukcja, trampolina, mini ścianka wspinaczkowa oraz elementy pobudzające kreatywność oraz wyobraźnię uczniów. Wszyscy z apetytem zjedli swoje drugie śniadanie. Pełni wrażeń przeszliśmy przez most na Bystrzycy i udaliśmy się spacerem na przystanek MPK. Zadowoleni wróciliśmy do szkoły.