W dniu 08 marca 2019 r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie, we współpracy z Lubelskim Okręgowym Związkiem Rugby i Klubem Sportowym „Budowlani” odbył się  III Turniej Młodzieży Szkolnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie.  Na Turnieju  gościliśmy Pana Piotra Chodunia Radnego Miasta Lublin oraz Pana Sebastiana Berstka koordynatora Rugby Tag na Lubelszczyźnie.

Zdobyte miejsca :
I miejsce – Zespół Szkół nr 12 w Lublinie
II miejsce– Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina
III miejsce – Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Łuszczowie
IV miejsce –  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach
V miejsce – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach
VI miejsce – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach

Ważne są puchary i medale, ale czy najważniejsze? Satysfakcję powinien mieć każdy uczestnik zawodów, gdyż zrobił coś dla własnego zdrowia, niekiedy pokonując własne słabości. Wszystkim, którzy brali udział w zawodach gratulujemy!!!

W imieniu organizatorów pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom, kibicom i nauczycielom za przybycie, zaangażowanie oraz dobrą zabawę w Rugby Tag.

Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe na zakup pucharów
i medali.