Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Pomóżmy wspólnie Przetrwać Zimę Dzieciom potrzebującym naszej pomocy!

Już kolejny raz nasza Szkoła, jako jedna Rodzina, włączyła się do XXVI Edycji Ogólnopolskiej Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

Zgodnie z ideą akcji na terenie budynku szkoły rozpoczęła się zbiórka darów rzeczowych: odzieży, obuwia, zabawek, książek, słodyczy, żywności długoterminowej.

W szkole, w holu przedszkola i przy głównym wejściu, znajdują się specjalnie oznakowane kartony, do których należy składać ofiarowane dary.

Zebrane dary przekazane zostaną dzieciom potrzebującym z rodzin wielodzietnych, rozbitych, będących w trudnej sytuacji materialnej, dzieciom niepełnosprawnym, podopiecznym domów dziecka, a także w miarę potrzeb seniorom i innym placówkom opiekuńczym.

Przeprowadzana akcja uzyskała patronat honorowy Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser – Dudy, patronat duchowy Metropolity Lubelskiego ks. Abp. Stanisława Budzika oraz patronat medialny Polskie Radio i TVP 3 Lublin.

„Człowiek jest wart tyle, ile może dać drugiemu człowiekowi” – Jan Paweł II

Okażmy serce potrzebującym.