100 róż na 100 – lecie Niepodległej Polski – warsztaty artystyczne dla dzieci i rodziców w grupie ,,Szafirki” i ,,Słoneczka”

Ten rok jest wyjątkowy dla wszystkich Polaków, zatem także dla dzieci i rodziców z Przedszkola nr 86.  Do uroczystego przygotowywania się do tak ważnego święta patriotycznego zaprosiliśmy również rodziców wraz z dziećmi z dwóch grup przedszkolnych 5- latków – ,,Szafirków” i ,,Słoneczek”. Podczas dwóch spotkań warsztatowych 23 i 29.10.2018 r. podjęliśmy się wyzwania przygotowania 100 róż z bibuły krepiny w naszych barwach narodowych biało – czerwonych. Wykonane kwiaty zostały wręczone przez dzieci z tychże grup zebranym gościom i rodzicom po montażu słowno – muzycznym ,,Zaproszenie do Polski”, wykonanym przez grupy ,,Koniczynki” i ,,Dzwoneczki” w dniu 07.11.2018 r.

Realizatorzy warsztatów:

Beata Kołodziejczyk