Szanowni Pracownicy Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie!

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do uhonorowania tych, którzy na co dzień służą wiedzą
i umiejętnościami, aby w młodych ludziach zaszczepiać potrzebę odkrywania świata i rozwijania swoich talentów.

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy, życzymy Wam – wszystkim Pedagogom naszej szkoły – spełnienia wszystkich planów i zamierzeń, niech każdego dnia towarzyszy Państwu pogoda ducha oraz pasja przekazywania wiedzy, kształtowania postaw młodych ludzi i wpływania na ich dobre życiowe wybory.

Podziękowania składamy również pracownikom obsługi administracyjnej oraz technicznej za duże zaangażowanie w funkcjonowanie zaplecza placówki.

Życzymy, aby ten rok szkolny przyniósł Państwu poczucie spełnienia i dostarczył wielu chwil radości i sukcesów, a podejmowany przez Państwa trud stał się źródłem satysfakcji.

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie