II Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas III szkół podstawowych miasta Lublina „Lubliniacy czytają książki” pod Honorowym Patronatem Prezydenta miasta Lublin, Pana Krzysztofa Żuka

We wtorek, 22 maja 2018r. w Zespole Szkół nr 12 w Lublinie odbył się II Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas III szkół podstawowych miasta Lublin „Lubliniacy czytają książki” pod Honorowym Patronatem Prezydenta miasta Lublin, Pana Krzysztofa Żuka. W konkursie wzięło udział 38 uczniów z siedmiu szkół podstawowych miasta Lublin:

– Szkoły Podstawowej nr 23,
– Szkoły Podstawowej nr 27,
– Szkoły Podstawowej nr 31,
– Szkoły Podstawowej nr 42,
– Szkoły Podstawowej nr 47,
– Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, Szkoły Podstawowej nr 45,
– Zespołu Szkół nr 12, Szkoły Podstawowej nr 14.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w poniedziałek, 4 czerwca 2018r. o godzinie 10:50 w budynku naszej szkoły.

Wszystkich uczestników konkursu wraz z opiekunami serdecznie zapraszamy na uroczyste podsumowanie.