TEST UMIEJĘTNOŚCI TRZECIOKLASISTY

24 i 25 kwietnia 2018 r. 179 uczniów klas trzecich z naszej szkoły przystąpiło do Testu Umiejętności Trzecioklasisty. Testy zostały przygotowane przez doświadczonych ekspertów zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Sprawdzały wszystkie umiejętności wynikające z obowiązującej postawy programowej. Pierwszego dnia uczniowie przez 60 minut zmagali się z częścią polonistyczną. Arkusz zawierał dziesięć zadań, w tym siedem zamkniętych i trzy otwarte. Następnego dnia również przez 60 minut uczniowie rozwiązywali zadania matematyczne. Arkusz zawierał dwanaście zadań, w tym sześć zamkniętych i sześć otwartych. Mamy nadzieję, że nasi Trzecioklasiści wypadną jak najlepiej. Tego im właśnie życzmy!

Koordynator Testu Umiejętności Trzecioklasisty:

Krystyna Szerzeniewska