Finał świetlicowego konkursu „MAM TALENT!”

Dnia 25 kwietnia odbył się finał świetlicowego konkursu „Mam talent!”.

Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów oraz popularyzację działań artystycznych.

Do finału przeszło 14 uczestników w różnorodnych prezentacjach.  Były to popisy taneczne, muzyczne, gimnastyczne, wokalne, a także pokaz sztuk walki. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie wykazując przed publicznością nieprzeciętny talent.

Finalistów oceniała komisja w składzie: p. wicedyrektor Ewelina Zakrzewska, p. Anna Lis oraz p. Paweł Giszczak.

Ostatecznie jury ogłosiło werdykt:

I miejsce – Pola Ciorgoń kl. III „f”

II miejsce – Lena Stępniak kl. I „a”

III miejsce – Julia Wójcik kl. I „d”

Zwycięzcy oraz pozostali uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie.

Wszystkim finalistom gratulujemy oraz dziękujemy za tak liczne zainteresowanie wydarzeniem.

Koordynatorzy:

Kinga Baran