Za nami Mini MasterChef!!!

W czwartek trzyosobowe drużyny z klas drugich miały możliwość zaprezentowania swoich zdolności kulinarnych. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu zdrowej przekąski z dowolnych produktów.

Wszystkie dzieci rozpoczęły pracę w tym samym czasie. Na wykonanie zadania miały 45 minut.

Komisja konkursowa oceniała: estetykę, smak, pomysłowość i wartości odżywcze potraw. Zaprezentowane przez dzieci przekąski zachwyciły jury konkursowe, które nie miało łatwego wyboru.

Ostatecznie zaszczytny tytuł Mini MasterChefa przyznano zespołowi z klasy II a:  Klarze Dyczewskiej, Zuzannie Kozak i Ewelinie Zbęk.

Zwycięska drużyna będzie reprezentować naszą szkołę podczas Międzyszkolnego Konkursu Mini MasterChef organizowanego w ramach projektu „Sławinkowska Wiosna”, który odbędzie się 12 kwietnia o godzinie 10.00.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom za wsparcie naszego konkursu, liczymy jednocześnie na dalszą współpracę. Dzieciom gratulujemy zaangażowania i pomysłowości.

Koordynatorzy:

Maria Gizal- Nikitiuk