Turniej piłki nożnej

W dniu 10 marca 2018 r. w Zespole Szkół nr 12
w Lublinie odbył się  II turniej w halowej piłce nożnej
o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej nr 14 im. Tadeusza Kościuszki. W rozgrywkach uczestniczyły klasy 4 – 6 Szkoły Podstawowej nr 14. W zawodach wzięło udział 11 klas, które zostały podzielone na 3 grupy. Do fazy pucharowej awansowali zwycięzcy grup tj. klasy Vc, VIb oraz VIc, które stworzyły kolejną grupe, grając mecz każdy z każdym.

Wyniki naszych rozgrywek w fazie pucharowej:

VIc – Vc         2:0

Vc – VIb         0:2

VIb – VIc       1:1 Rzuty karne: 3:2

Złoty medal zdobyła klasa VIb, która dopiero po serii rzutów karnych zapewniła sobie pierwsze miejsce. Srebro przypadło  ubiegłorocznym triumfatorom – klasie VIc, natomiast brązowy medal otrzymała klasa Vc.

Turniej pokazał, że piłka nożna w naszej szkole stoi na bardzo wysokim poziomie. Gratulacje oraz brawa należą się wszystkim zawodnikom oraz publiczności, która mimo wczesnej pory przyszła dopingować i z zaciekawieniem oglądać swoich ulubieńców.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce        Klasa VIb