Międzynarodowy konkurs matematyczny PANGEA

Jesteś uczniem klasy 4-7 szkoły podstawowej?!

Zapisz się na konkurs matematyczny PANGEA i sprawdź swoje umiejętności matematyczne
z kolegami z całej Polski.

Rejestracja uczestników trwa do 19 lutego 2018 roku.

Zgłoś się do swojego nauczyciela matematyki.

Pangea to konkurs matematyczny, organizowany co roku przez Międzynarodową Szkołę Meridian. Celem przedsięwzięcia jest rozwijanie pasji, odkrywanie talentów, upowszechnianie nawyku matematycznego myślenia. To sposób na poszerzanie horyzontów
i rozbudzanie motywacji. Jesteśmy przekonani, że udział w nim pozwoli uczniom czerpać radość z odkrywania tajników matematyki.

Konkurs jest płatny. Mogą w nim wziąć udział uczniowie od 4-7 klasy szkoły podstawowej. Przeprowadzany jest w dwóch etapach: szkolny odbywa się na terenie placówki, do której uczęszcza uczestnik. Na etap finałowy, który organizowany jest w Warszawie, zapraszamy najlepszych uczniów w każdej z 4 kategorii. Nagrodzeni  zostaną  finaliści w każdej kategorii.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz testy z poprzednich lat można znaleźć na stronie pangea.edu.pl

Koordynator konkursu

Iwona Drobek