Śniadanie Daje Moc

8 listopada 2016 r. w naszej świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste śniadanie z okazji Dnia ,,Śniadanie Daje Moc”. Podczas tego wyjątkowego spotkania towarzyszyli nam zaproszeni goście: Doradca Prezydent Miasta Lublin – Pani Jadwiga Mach, Dyrektor Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie – Pan Lucjan Miciuk, wicedyrektor Katarzyna Mazur, kierownik świetlicy Anna Lis.

O godzinie 10.00 śniadanie oficjalnie rozpoczął Pan Dyrektor Lucjan Miciuk. Podczas świętowania towarzyszyły nam artystyczne występy dzieci.

Jednak ,żeby stoły wyglądały tak smacznie i kolorowo nasi dzielni,, kucharze” pod opieką wychowawców świetlicy, przygotowali zdrowe i kolorowe kanapeczki, twarożki z warzywami, koktajle, szaszłyki owocowe, sałatki oraz wiele innych zdrowych i smacznych przekąsek . Udzielali również wywiadów i pozowali do zdjęć. Mamy nadzieję, że dzieci tą wspaniałą przygodę ze zdrowym odżywianiem będą kontynuowały dalej.

Dziękuję  wszystkim Wychowawcom i Rodzicom za włączenie się w przygotowanie Dnia Śniadanie Daje Moc.

Koordynator

Majka Donica