ILUSTRACJA TWÓRCZOŚCI WANDY CHOTOMSKIEJ

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „ILUSTRACJA TWÓRCZOŚCI WANDY CHOTOMSKIEJ” DLA UCZNIÓW KLAS I – III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Z MIASTA LUBLIN

Listopad to miesiąc, w którym wspominamy naszych bliskich. W tym roku zmarła uwielbiana przez dzieci autorka wierszy i opowiadań Wanda Chotomska. Zatrzymajmy się chwilę przy jej osobie. Wanda Maria Chotomska to polska pisarka, autorka wierszy i opowiadań dla dzieci i młodzieży oraz autorka cyklu programów telewizyjnych dla dzieci „Jacek i Agatka”. Do najbardziej lubianych przez dzieci wierszy czy opowiadań należą min.: „Kaczka – tłumaczka”, „Dlaczego ciele ogonem miele” czy „Pięciopsiaczki”. Aby wspomnieć wybitną pisarkę, zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie „Ilustracja twórczości Wandy Chotomskiej”. Prace można składać do 26 listopada. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu. Regulamin.

Koordynatorzy:

Patrycja Stefaniak